Isımatik Ltd Şti. 1977’den  günümüze  edinilmiş olan meslek tecrübesiyle sektörde; doğruluk,kusursuzluk, müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün seçimi ve fiyat uygunluk sistemi ile müşterileri ve tedarikçileri arasında  uyumlu paylaşımı, araştırma ve geliştirme çalışmalarını her şekilde kendisine ilke edinmiştir. Yeni teknolojilerin süratle sektöre tanıtımı , Ülkemizin ekonomik şartlarına uygun fiyat politikaları, Yüksek ürün stokları,siparişlerin süratle teslimatı, geniş ürün yelpazesi ve mühendisler danışmanlığıyla sağladığı teknik destekle rakipleri ile arasında fark yaratmıştır. 

ISIMATİK çalıştığı firmaları belirlerken kaliteyi her zaman ön planda tutmakta olup; Çalışma prensibi olarak disiplin, marka sadakati ve ödemelerinde gösterdiği hassasiyet ile Türkiye'de olduğu kadar çalıştığı diğer ülkelerdede saygın bir isim ve kariyer yapmış durumdadır.

Karaköy Perşemde pazarında edinilen 35 yıllık  tecrübesi ve uzman  kadrosuyla, sektörün yeni çekim merkezi olma yoludaki Hadımköy bölgesinde oluşan ihtiyacı karşılamak, hizmet ağını da genişleterek daha geniş müşteri gruplarına ulaşabilmek için 16.11.2007 tarihinde düzenlediği açılışla yeni mağazasında hizmete başlamıştır.